Jaki manicure na ślub dobrać?

Przyszłe Panny Młode z pewnością zastanawiają się, jakie paznokcie ślubne będą najlepszym wyborem. Jakie kształty i kolory królują na rynku? Jak dobrać najlepsze rozwiązanie? Jakie paznokcie ślubne są godne uwagi?

Stylowe paznokcie ślubne

Warto zauważyć, że w obecnych trendach modne są klasyczne kształty paznokci – kwadratowe, półokrągłe i migdałowe. Manicure na bardzo długich paznokciach lepiej zostawić na inne okazje, tak samo jak fantazyjne kształty. Na ślub najbezpieczniejsze są dobrze znane migdałki. Piękna kolorystyka i ciekawe zdobienia sprawią, że poczujemy się wyjątkowo w tym niezapomnianym dniu. Stylowe paznokcie są wykonywane przez kosmetyczkę, jaka bardzo dobrze zna się na swojej pracy, Taka osoba działa z pasją i zaangażowaniem, oferują swoim klientkom to, co spełni ich wymogi. Dobranie cenionego salonu kosmetycznego to już połowa sukcesu. 

Paznokcie klasyczne kontra hybrydowe

Paznokcie hybrydowe są świetnym sposobem na stworzenie efektownego manicure, jakie przetrwa przez długi czas. Po aplikacji paznokcie są utwardzanie lampą UV, dzięki czemu są odporne na wszelkie uszkodzenia i odpryski. Zaletą jest z pewnością wydobycie głębi kolory i pięknego połysku. Coraz częściej odchodzimy od klasycznych paznokci malowanych zwykłymi lakierami. Takie rozwiązanie dobrze się zaprezentuje, ale wystarczą nam jedynie na kilka dni. Z pewnością hybryda da nam większe możliwości i spełni nasze oczekiwania. Panny Młode mogą też wybrać żelowe paznokcie, jednak mogą one niszczyć naturalną płytkę paznokcia. 

Na jaki kolor postawić?

Paznokcie ślubne występują w wielu kolorach, zazwyczaj stawiamy na jasne odcienie typu klasyczna biel, pudrowy róż, jasny beż itp – więcej dowiesz się po przeczytaniu tego wpisu. W tym przypadku wyraziste kolory mogą nieco przytłoczyć całą stylizację. Ślubny manicure powinien cechować się kobiecością i subtelnością, jakie dają jasne barwy. Nie bez powodu cały czas uwielbiane są paznokcie nude, które zawsze dobrze się prezentują. Nie zapominajmy o frenchu, który można nieco urozmaicić w salonie kosmetycznym.