RICA – wysokiej jakości szampony z naturalnymi składnikami

Zadbaj o swoje włosy korzystając z naturalnych składników, które w swoich kosmetykach dostarcza firma RICA. Produkty oferowane przez tę firmę zapewniają nie tylko głębokie nawilżenie, ale też zapewniają warstwę ochronną – zarówno przed promieniami słonecznymi, jak i niekorzystnymi warunkami na co dzień.

Zadbaj o swoje włosy u podstaw korzystając z szamponu RICA

Szampon RICA to doskonała propozycja dla osób, które poszukują odświeżenia i pielęgnacji na podstawowym poziomie. Szampon Soothing relief nie zawiera żadnych sztucznych dodatków w postaci soli sodowej, siarczanów, parabenów czy glikonu propylenowego. Zamiast tego zastosowano mieszankę bogatą w olejki roślinne i produkty o działaniu antyseptycznym. Dzięki niemu możesz skutecznie wyeliminować stany zapalne oraz usunąć ze swojej głowy nadmierny łupież. Dodatkowo, kosmetyk zawiera pirokton olaminy zmniejszający łuszczenie się naskórka i przywracając skalp do prawidłowego stanu.

Odżywka RICA – nawilżająca i dająca barierę ochronną

Jeśli poszukujesz naturalnego produktu, który jeszcze bardziej poprawi stan Twoich włosów, nałożenie odżywki RICA Naturica jest dobrym pomysłem. Kosmetyk bez zawartości parabenów, SLS, ftalanów itp składników zapewnia precyzyjnie dobraną formułę obejmującą witaminy z grupy B, witaminę E, a także oleje: jojoba i z opuncji. Dzięki takiemu połączeniu możesz liczyć na łatwiejsze czesanie i utrzymywanie wody w komórkach. Jeśli posiadasz włosy farbowane, ta odżywka pozwoli Ci zachować kolor na dłużej. Posiadasz łamliwe włosy? Ten produkt jest pomocny również w sytuacji łamliwych włosów.

Jedna butelka produktu zawiera 200 ml, co pozwoli na zastosowanie odżywki nawet do 20 razy. To ekonomiczny sposób na to, aby zadbać o swoje włosy, a przy tym zrobić to naturalnie bez narażania ich na problemy natury fryzjerskiej.