Kosmetyki do pielęgnacji włosów Monitbello

Wegańskie i popularne na rynku kosmetyki marki Montibello robią furorę wśród włosomaniaczek. Skład kosmetyków jest w 90% naturalny, dzięki czemu nie obciążają i nie sklejają włosów, a co najważniejsze chronią je przed wysokimi temperaturami. Dzięki połączeniu najnowocześniejszych technologii i naturalnych składników marka Montibello staje na przodzie wśród innych marek. 

Oferta marki Montibello

Bestsellerem marki Montibello są bez wątpienia szampony i odżywki. Naturalne szampony do włosów zapobiegają puszeniu i sklejaniu włosów. Odżywki nadają włosom miękkości oraz zapewniają nawilżenie i odżywienie. Marka Montibello to nie tylko szampony i odżywki do włosów. To również wysoko wyspecjalizowane farby, tonery i aktywatory do włosów na bazie wody, bez amoniaku. Dzięki naturalnym składnikom nie uczulają i nie wydzielają, nieprzyjemnego podczas farbowania włosów, zapachu. Szeroka gama kolorystyczna pozostawia wybór nawet najbardziej wymagającym włosomaniaczkom. Dzięki ekstraktom roślinnym, farby nie zostawiają przebarwień na skórze. Marka oferuje również różnego rodzaju spraye – wygładzające, zapobiegające puszeniu, ochraniające przed wysokimi temperaturami, a nawet woski do stylizacji nawet najbardziej nieujarzmionych włosów. Ponadto marka Montibello oferuje nie tylko kosmetyki do pielęgnacji włosów, ale również szkolenia z tego zakresu dla nawet najbardziej renomowanych salonów fryzjerskich w Polsce i na świecie.

montibello

Zalety kosmetyków Montibello

Z uwagi na coraz wyższe zapotrzebowanie klientów na kosmetyki wegańskie, ich naturalny skład jest największą zaletą. Oprócz tego są przeznaczone do każdego rodzaju włosów, wystarczy dobrać odpowiedni dla swoich włosów kosmetyk. Kosmetyki do pielęgnacji włosów głęboko nawilżają i kondycjonują włosy, a co ważne, odbudowują uszkodzone końcówki. Są łatwe w użyciu i przystępne cenowo.